انجمن ورزش یوگای شهرستان شهریار

فدراسیون ورزشهای همگانی. انجمن ورزش یوگای ایران.اداره ورزش شهرستان شهریار . انجمن ورزش یوگای شهریار

تقدیر از قهرمانان یوگای کشور به مناسبت روز ملی دختران

تقدیر از قهرمانان یوگای کشور به مناسبت روز ملی دختران

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران سالن ورزشی حجاب رشت ،ویژه بانوان افتتاح گردید . در این برنامه با شکوه که با همت سازمان تربیت بدنی شهرداری رشت، استانداری  و هیئت ورزش های همگانی استان گیلان اجرا شد،دختران ورزشکار نمونه استان مورد تقدیرو تشویق قرار گرفتند.

از آن میان ، دختران نوجوان قهرمان کشور و اعضای باشگاه کیمیاگران ، نوا الماسی و پرنیا علیزاده  بودند که با اجرای زیبای حرکات یوگای ریتمیک و هنری تحسین حضار را برانگیختند .

 

 لازم به ذکر است این دو نوجوان گیلانی به همراه فروغ غلام نژاد و آیدا داوودی دیگر یوگاکاران باشگاه کیمیاگران و قهرمانان یوگای کشور به دعوت بنیاد بین المللی یوگا ، برای شرکت در اولین المپیاد بین المللی یوگا 2010 که قرار است در کشور هند برگزار گردد ،به این مسابقات اعزام خواهند شد .

 

در مراسم امروز که به مناسبت روز ملی دختران برگزار گردید بسیاری از مسئولین عالی رتبه استانی از جمله استاندار محبوب گیلان ، جناب آقای مهندس قهرمانی حضور بهمرساندند و به ایراد سخنرانی پرداختند .

     

تنی چند از ورزشکاران دوره های پیشرفته یوگا و مربیان باشگاه یوگای کیمیاگران  نیز به صورت نیروهای  داوطلب  جهت اجرای هر چه بهتر این مراسم حضور بهمرسانده و به  شایستگی در ساماندهی ومدیریت این افتتاحیه تاثیر گزار بودند که از سوی مدیر کل محترم سازمان تربیت بدنی استان از آنان نیز تقدیر وتشکر بعمل آمد .

باشگاه سلامت تن و روان کیمیاگران نیز از حضور این عزیزان که با حضور گرم و صمیمانه خود به تمرین یوگای عشق به همنوع (بکتی یوگا ) پرداختند ، نهایت تشکر و امتنان را اعلام می نماید .

    + نوشته شده دریکشنبه بیست و سوم مرداد 1390ساعت 14:46توسط هنرجو |

موفقیت تیم یوگای گیلان در مسابقات انتخابی تیم ملی یوگا

 

 
قهرمانی تیم یوگای گیلان در مسابقات انتخابی تیم ملی 1390تهران

 


تیم یوگای گیلان برای دومین بار ، در مسابقات سراسری یوگا که به منظور انتخاب نفرات برتر در تیم ملی برگزار می گردید ،در تاریخ 22ام و 23اماردیبهشت ماه ، با حضوری زیبا و منظم و با دریافت 22 مدال رنگارنگ ، 11 مدال طلا ، 6 نقره و5 برنز با اخذ حدنصاب بیشترین مدال طلا به مقام قهرمانی این مسابقات نائل آمد

 


 این تیم 12 نفره با سرپرستی خانم مرضیه رحیمی  و آقای میر هادی دریابیگی و مربیگری خانم سمیرامیس دهنادی مقدم در این رقابتها شرکت جستند

مدال آوران بشرح مدالها  عبارتند از

 امیر حسین ندیمی ، 2 مدال طلا در یوگای هنری ویوگاسانا

 حامد خاوری 2 مدال طلا در یوگای هنری و یوگاسانا

  امیررضا احدپور 1 مدال طلا و 1 مدال برنز

فروغ غلام نژاد 2 مدال نقره در یوگاسانا و یوگای هنری

آیدا داوودی 2 مدال نقره در یوگاسانا و یوگای هنری

نوا الماسی 1 مدال طلا در یوگاسانا

پرنیا علیزاده 2 مدال طلا در یوگاسانا و یوگای هنری

حورا علی نژاد  1مدال طلا دریوگای هنری و 1 مدال برنزدر یوگاسانا

رقیه (مرضیه ) رحیمی 1 مدال برنز در یوگای هنری

امیر حسین حق پرست 2 مدال طلا در یوگاسانا و یوگای هنری

سید جلال الدین عباسی 1 مدال نقره در یوگای هنری و 1 مدال برنزدر یوگاسانا

میر هادی دریابیگی 1مدال طلا در یوگاسانا و 1 مدال نقره در یوگای هنری

باشگاه سلامت تن و روان کیمیاگران ، ضمن عرض  تبریک و شادباش به همه مدال آوران گیلانی برای آنها موفقیت های روزافزون در عرصه های ملی و بین المللی را آرزومند است . 

 
 


+ نوشته شده درسه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390ساعت 13:16توسط هنرجو |

موفقیت تیم یوگای خراسان شمالی

در دومین دوره از مسابقات یوگای سراسری کشور ورزشکاران خراسان شمالی خوش درخشیدند و به یازده مدال با ارزش دست پیدا کردند

استاد شیردل نیازی رئیس کمیته یوگای خراسان شمالی که از داوران این مسابقات نیز بود با اعلام این مطلب افزود ۳ مدال طلا ۴ نقره و ۴ برنز حاصل کار ورزشکاران خراسان شمالی در این دوره از مسابقات بود

لازم به ذکر است تمامی این ورزشکاران عضو مرکز یوگای آین گار شهرستان بجنورد می باشند

روابط عمومی کمیته یوگای استان این موفقیت بزرگ را به مربیان محترم جناب استاد شیردل نیازی - بیژن فاضلیان و همچنین ورزشکاران گرامی تبریک عرض می نماید 


+ نوشته شده درسه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390ساعت 13:11توسط هنرجو |

تیم یوگای خراسان شمالی

رقابت هاي يوگا انتخابي تيم خراسان شمالي با معرفي نفرات برتر هر رده سني در بجنورد پايان يافت.به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني ، اين رقابت ها در سالن بدمينتون مجموعه عليدخت در ۲ نوبت صبح و عصر با شرکت 50 ورزشکار در ۲ رشته يوگاي ورزشي و يوگاي هنري براي مردان و بانوان برگزار شد. در پايان اين رقابت ها که در 4 رده سني برگزار شد در بخش بانوان و در رده سني 9 تا 14 سال «مهلا کمالي» و «نازنين صابري» در هر ۲رشته به ترتيب اول و دوم شدند.براساس اين گزارش، در رده سني 15 تا 19 سال «مريم نيازي» در هردو رشته به مقام نخست دست يافت. هم چنين در رده 26 تا 40 سال در رشته يوگاي ورزشي، «سونيا رحيمي»، «فاطمه رضايي» و «شهرزاد يزدان پرست» و در رشته يوگاي هنري، «شهرزاد يزدان پرست»، «سونيا رحيمي» و «فاطمه رضايي» به ترتيب اول تا سوم شدند.اين گزارش حاکي است، در رده پيشکسوتان هم در رشته يوگاي ورزشي، «فريبا قاضي زاده»، «منور منصوري» و «سکينه قمي» و در رشته قهرماني «فريبا قاضي زاده»، «ميترا برادران» و «شهربانو صمدي» عناوين اول تا سوم را کسب کردند. در بخش آقايان نيز در رده سني 4 تا 5 سال «محمد نيازي» عنوان برتر را کسب کرد.در رده سني14 تا 19 سال هم «عرفان نيازي» در رشته ورزشي و «عليرضا فاضليان» در رشته هنري اول شدند و در رده سني 15 تا 19 سال «جواد معصوميان»، «کيوان کريمي فر» و «سجاد نظري» در هر دو رشته به عناوين اول تا سوم دست يافتند.بر همين اساس، در رده سني 26 تا 40 سال «محمد علي علي نيا» در هر دو رشته به مقام نخست دست يافت و در رده پيشکسوتان نيز در هر دو رشته «محمود طالب خواه» مقام نخست را از آن خود کرد.منتخبان به رقابت هاي قهرماني کشور که بهمن ماه سال جاري در تهران برگزار مي شود اعزام خواهند شد. را کسب کرد.در رده سني14 تا 19 سال هم «عرفان نيازي» در رشته ورزشي و «عليرضا فاضليان» در رشته هنري اول شدند و در رده سني 15 تا 19 سال «جواد معصوميان»، «کيوان کريمي فر» و «سجاد نظري» در هر دو رشته به عناوين اول تا سوم دست يافتند.بر همين اساس، در رده سني 26 تا 40 سال «محمد علي علي نيا» در هر دو رشته به مقام نخست دست يافت و در رده پيشکسوتان نيز در هر دو رشته «محمود طالب خواه» مقام نخست را از آن خود کرد.منتخبان به رقابت هاي قهرماني کشور که بهمن ماه سال جاري در تهران برگزار مي شود اعزام خواهند شد.
 
به جاست از عنایات ویژه جناب آقای بازخانه رییس هیئت ورزش های همگانی استان به این ورزش و حضور در مراسم اهدای جوایز تقدیر و تشکر شود

روابط عمومی و بین الملل انجمن یوگای خراسان شمالی


+ نوشته شده درسه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390ساعت 13:9توسط هنرجو |

تیم یوگای همدان

تيمهاي يوگاي استان همدان در مسابقات سراسري يوگا خوش درخشيدند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تربيت بدني استان همدان نرگس علي بخشي از نهاوند نشان طلاي قهرماني - نرگس مهرابي از ملاير نشان نقره هنري- پريا نقاب دوست و اسماء شهسواري از همدان مقام دوم هنري - مليحه هدايت جو مقام دوم هنري و مقام سوم قهرماني - مهديه رمضاني از رزن و نرگس علي بخشي در هنري و كبري صفايي در رده پيشكسوتان در قهرماني بدست آوردند. 

در بخش مردان نيز تورج جمشيدي و مرتضي طاهري نشان برنز هنري را از آن خود كردند. گفتني است اين دور از رقابتها را صغري كوچكي و شكوفه روغني از همدان قضاوت كردند./Y/


+ نوشته شده درسه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390ساعت 13:0توسط هنرجو |

تیم یوگا استان فارس

تیم یوگا استان فارس جهت شرکت در مسابقات سراسری یوگا کشور و انتخابی تیم ملی یوگا به تهران اعزام شدند.

این تیم به سرپرستی خانم فرهمند و همراهی خانم استخریان در مسابقات سراسری یوگا که جمعه و شنبه 22 و 23 اردیبهشت ماه در سالن شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار میشود، شرکت خواهد کرد.


+ نوشته شده درشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1390ساعت 20:58توسط هنرجو |

مراسم تقدیر از قهرمانان یوگای گیلان

مراسم تقدیر از قهرمانان یوگای گیلان با حضور شهردار محترم شهر رشت و مدیران سازمان تربیت بدنی استان گیلان مراسم تقدیر از قهرمانان مدال آور گیلانی اولین المپیاد بین المللی یوگا 2010 دهلی ، عصر روز یکشنبه 5ام دیماه سالجاری مقارن با میلاد با سعادت حضرت مسیح (ع ) با حضور شهردار محترم شهر رشت ،جمعی از اعضای شورای شهر رشت ، مدیران و معاونین سازمان تربیت بدنی استان گیلان ، اعضای هیئت ورزش های همگانی استان گیلان ، والدین و مدیران مدارس قهرمانان ،در آمفی تآتر سرای المپیک مجموعه ورزشی عضدی رشت برگزار گردید . در این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط مهندس مشکین و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، آقای مرتضی مسروری ، معاونت محترم ورزش سازمان تربیت بدنی استان گیلان ، در سخنرایی بیان داشتند ، سازمان تربیت بدنی برنامه ریزی های جدیدی رادر زمینه گسترش ورزش در استان در سال آتی در دست اقدام دارد که در راستای اجرای سیاستهای دولت در برنامه چهارساله است .ایشان با بیان اینکه ورزش همگانی استان گیلان مقام اول را در کشور داراست ، از اینکه یکی از ورزشهای زیر مجموعه ورزش همگانی توانسته اینچنین موفق عمل نماید ، اظهار خرسندی نمود و اذعان داشت با ادامه همکاری ها در زمینه توسعه ورزش همگانی می توانیم در آینده شاهد درخشش بیشتری از جوانان و نوجوانان مستعد گیلانی در میادین مختلف بین المللی باشیم . در بخشی از این مراسم امیر حسین ندیمی و حامد خاوری ، اجرای زیبایی از یوگای ریتمیک را به اجرا در آوردند که مورد توجه حضار قرار گرفت . خانم سمیرا میس دهنادی مقدم نیز گزارشی از نحوه اعزام گروه و حضور در این رقابتها را بیان داشتند و از همه کسانی که به نوعی در این موفقیت نقش برجسته ای ایفا نمودند ،تشکر و قدردانی نمودند . سپس از سوی سازمان تربیت بدنی استان گیلان و هیئت ورزشهای همگانی استان گیلان ، گواهینامه ها و هدایایی به رسم یادبود به تیم یوگای گیلان ، رئیس و نائب رئیس کمیته یوگای گیلان تقدیم گردید و شهردار محترم شهر رشت نیز با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداریها ، هدایای بسیار نفیسی رابه قهرمانان یوگای گیلان تقدیم نمودند . واحد خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز گیلان نیز این مراسم را تحت پوشش خبری خود قرار داده و از یکایک قهرمانان گیلانی مصاحبه نمود . در خاتمه خانم سمیرا میس دهنادی مقدم به نمایندگی از بنیاد بین المللی یوگا مومنتوی افتخاری این المپیاد بین المللی را با قرائت کامل متن آن به شهردار محبوب شهر رشت ، جناب آقای محمود فریدونی به پاس خدمات و همکاری های بی دریغشان در جهت اشاعه این ورزش در استان گیلان ، به ایشان تقدیم نمودند .
+ نوشته شده درشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1390ساعت 20:54توسط هنرجو |

برای اولین بار در آذربایجانشرقی مسابقات یوگای قهرمانی برگزار شد

04 دی 1389 ساعت 09:05

برای اولین بار در آذربایجانشرقی رقابتهای یوگای قهرمانی آذربایجانشرقی در دوبخش بانوان و آقایان در رده های سنی مختلف برگزار شد تا چهره تیمهای برتر برای حضور در رقابتهای قهرمانی کشور مشخص شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی : رقابتهای یوگای قهرمانی استان آذربایجانشرقی در دوبخش بانوان و آقایان روز جمعه 3 دی ماه در رده های سنی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد که در بخش بانوان نتایج زیر بدست آمد:

رده سنی 5 تا 8 سال :آیشن اسماعیلی مقام اول ، ثمین سلیمانی مقام دوم و ایلین زینالپور مقام سوم

رده سنی 9 تا 14 سال : نادیا حسابی مقام اول ، صبا حق نظری مقام دوم و معصومه حق گر مقام سوم

رده سنی 20 تا 25 سال : نرمین اکبری حامدی مقام اول ، فرزانه میرزایی مقام دوم و ندا اکبری حامد مقام سوم

رده سنی 26 تا 40 سال : فریبا مدرس مقام اول ، حوا ثابت مقام دوم و اشرف مصباح مقام سوم

رده سنی بالای 40 سال : شهلا ذری مقام اول ، نسرین حیرتی مقام دوم و منیژه پدرام مقام سوم

در رقابتهای آقایان که در 6 رده سنی برگزار شد نتایج زیر بدست آمد :

رده سنی 5 تا 8 سال: مهدی شعاعی مقام اول ، نیما الوند نژاد مقام دوم و هوتن پورحسین مقام سوم

رده سنی 8 تا 15 سال: علی عزیزی مقام اول ، سعید بشارت مقام دوم و علی قائیمیان مقام سوم

رده سنی 15 تا 19 سال یونس کریمی مقام اول ، محمد جواد داداش زاده مقام دوم و میلاد رستم پور مقام سوم

رده سنی 20 تا 25 سال: حامد ستارزاده مقام اول و علی مقدم مقام دوم

رده سنی 26 تا 40 سال : حسین شوقی فر مقام اول ، ایوب حق گوی مقام دوم و حسین حاجی محمدی مقام سوم

رده سنی 40 سال به بالا : رحیم تقی بندیان مقام اول ، اکبر قربانی مقام دوم و احد میلانی مقام سوم   

ورزش یوگا نوعي ورزش جسمي و ذهني است و روشي براي ايجاد تعادل جسم و ذهن و راهكاري براي دستيابي به آرامش نسبي جسمي و ذهني است.
یوگا ايجاد كننده بهترين روحيه و آمادگي جسماني و رواني نسبي براي انجام امور فردي و گروهي و در شرايط عادي و بحراني است و به عنوان ورزش همگاني (ورزش براي همه) مطرح بوده وداراي فدراسيون بين المللي و مسابقات جهاني است.

تیم یوگای استان آذربایجانشرقی در رقابتهای سال گذشته که در تهران برگزار شده بود به مقام چهارمی کشور دست یافته بود . نفرات برتر این دوره از رقابتها نیز به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

 

خبر از سایت فدراسیون ورزش همگانی


+ نوشته شده درسه شنبه نوزدهم بهمن 1389ساعت 17:57توسط هنرجو |

تيم يوگا بانوان گيلان نايب قهرمان رقابتهاي بين المللي هند شد

نسخه قابل چاپ
-->
تيم يوگا بانوان گيلان نايب قهرمان رقابتهاي بين المللي هند شد
رشت - مسوول كميته مسابقات يوگا كشور گفت: پس از نايب قهرماني تيم يوگا گيلان در مسابقات بين المللي هندوستان، تيم بانوان گيلان نيز عنوان نايب قهرماني رقابتهاي بين المللي يوگا را كسب كرد.
 
'سميراميس دهنادي مقدم' صبح روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در رشت افزود: تيم يوگا بانوان گيلان به نمايندگي از ايران در رقابتهاي بين المللي يوگا بانوان در هندوستان طي هفته جاري حضور يافت و عنوان نايب قهرماني را كسب كرد.
وي اظهار داشت: تيم يوگا بانوان استان گيلان با 4 ورزشكار در رقابت هاي بين المللي يوگا هنري و ريتميك حضور يافتند و در پايان موفق به كسب 9 مدال شدند.
مسوول كميته مسابقات يوگا كشور ادامه داد: در جريان اين رقابت ها و در رده سني 8 تا 10 سال آيدا داوودي از استان گيلان موفق شد دو مدال نقره كسب كند.
وي بيان داشت: همچنين در رده سني 11 تا 14 سال، فروغ غلام نژاد از استان گيلان موفق به كسب يك مدال نقره شد.
مقدم تصريح كرد: در رده سني 15 تا 18 سال نوا الماسي از استان گيلان يك مدال طلا، يك مدال نقره و يك مدال برنز، پرنيا عليزاده ديگر ورزشكار گيلاني دو مدال طلا و يك مدال نقره كسب كردند.
وي اضافه كرد: سطح مسابقات بين المللي يوگا بانوان هندوستان بسيار بالا بود و خوشبختانه ورزشكاران گيلاني با سعي و تلاش فراوان و همچنين بكارگيري تمامي توانايي و استعداد خود موفق به كسب عنوان نايب قهرماني شدند.ك/3
7285/695
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30116355

+ نوشته شده دریکشنبه دهم بهمن 1389ساعت 15:53توسط هنرجو |
RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM


طراحی شده توسط یاس تم

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ shyoga محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط یاس تم